• kontakt
  • mapa serwisu
Aktualności

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem Komisji Zdrowia, który realizował następujące tematy:

 

– rozpatrzenie rządowego dokumentu: „Informacja o realizacji działań wynikających z Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w 2013 r.” (druk nr 2850);

 

– rozpatrzenie informacji na temat stanu opieki psychiatrycznej w Polsce. Realizacja zadań Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego w latach 2014-2015.

 

Całość tekstu TUTAJNOWE PARTNERSTWO
Partnerstwo na Rzecz Zdrowia Psychicznego Lublin – Berlin powstało z inicjatywy Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, które zaprosiło do współpracy trzy organizacje z terenu Lubelszczyzny: Fundację Fuga Mundi z Lublina, Łęczyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Puławskie Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego), zrzeszone w Lubelskiej Filii Sekcji Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji PTP oraz niemieckie stowarzyszenia Albatros e.V. z Berlina. Wszystkie te organizacje posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz niepełnosprawnych, a Partnerstwo ma służyć wymianie doświadczeń oraz wypracowaniu standardów międzynarodowych, które będą mogły być później wprowadzane przez inne instytucje i organizacje pozarządowe z Polski.

« wstecz

 
Realizacja WEBs